Żaluzje drewniane i aluminiowe

Żaluzje drewniane Kraków

Żaluzje aluminiowe klasyczne to tradycyjne rozwiązanie w osłonach okiennych. Regulacja położenia poziomych lameli pozwala swobodnie dostosować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Żaluzje to uniwersalne rozwiązanie do każdego typu okien.
Żaluzje aluminiowe Venus to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie. Płaska kaseta montowana w świetle okna kryje mechanizm, dzięki czemu żaluzja staje się integralną częścią okna. Koralikowy łańcuszek zapewnia wygodną obsługę żaluzji i równocześnie stanowi jej ozdobę. Prowadzenie żyłkowe zapobiega odchylaniu żaluzji w oknach z uchyłem.


Żaluzje drewniane to naturalne i wysoce estetyczne rozwiązanie. Stylowo wykończone, z naturalnego drewna dodają wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Świetnie sprawdzają się do każdego rodzaju okien, idealnie współgrają zarówno z klasycznym jak i nowoczesnym wystrojem.
Lamele i elementy sterowania wykonane z naturalnego materiału jakim jest drewno sprawiają, że drewniane żaluzje są cenione jako elegancka ozdoba okna.
Listki żaluzji mogą być wykonane z naturalnego drewna (lipa syberyjska), pokryte laminatem lub drewna bambusowego. Każde z tych rozwiązań występuje w szerokiej ofercie kolorystycznej.

Żaluzje drewniane występują w rozmiarach lameli 25mm oraz 50mm.
Przy żaluzjach 50mm istnieje opcja zastosowania systemu Retro który nawiązuje do żaluzji produkowanych na początku XX wieku. Jest to rozwiązanie idealne do stylowych i eleganckich wnętrz.


Darmowy pomiar na terenie Krakowa i okolic.

Zobacz galerię zdjęć żaluzje drewniane i aluminiowe Kraków:

Żaluzje Kraków
Żaluzje aluminiowe Kraków
Drewniane Żaluzje Kraków
Solidne Żaluzje bambusowe
Żaluzje drewniane ciemne Kraków
Jasne Żaluzje drewniane
Anigo: Żaluzje drewniane na okna
Żaluzje drewniane przykład światło