Kraków: Żaluzje pionowe, Vertikale

Żaluzje vertikale Kraków

W ofercie Anigo Rolety znaleźć można także typ żaluzji, nazywany Vertikalami, czyli żaluzjami pionowymi. Są one doskonałym rozwiązaniem dla pomieszczeń biurowych, wnętrz firm i przedsiębiorstw, sal audiowizualnych i innych. Bardzo często są także montowane w gabinetach lekarskich, szkołach czy uniwersytetach. Dodatkowo są chętnie wybierane przez naszych Klientów, którzy chcą mieć żaluzje pionowe u siebie w domu.

Zalety żaluzji pionowych (Vertikali):

Ich ogromną zaletą jest fakt, że możliwa w tym modelu regulacja konta położenia oraz szeroki wybór materiałów pozwala na to, by dopasować jak najlepiej natężenie światła, które wpada do danego pomieszczenia. W zależności od potrzeb Vertikale dają możliwość modyfikacji, tak by uzyskać pożądany stopień natężęnia wpadającego do pokoju światła.

Żaluzje pionowe wykorzystywane są najczęściej do przesłonięcia dużych powierzchni. To, co jest zaletą tego rodzaju osłon okiennych, to także fakt iż są one łatwe do utrzymania w czystości, eleganckie, a mnoga kolorystyka sprawia, że do każdego biura czy firmy można dobrać te najbardziej pasujące.

Firma Anigo zapewnia darmowy pomiar w Krakowie i okolicach.


Rolety pionowe Kraków
Żaluzje pionowe Kraków
Verticale Kraków
Żaluzje do biur i szkół