Rolety, roletki materiałowe

rolety materiałowe Kraków

Rolety są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów osłon okiennych. Łączą praktyczną funkcję z dekoracyjną. Chronią przed promieniami słonecznymi i zapewniają prywatność oraz intymność. Ponadto dzięki mnogości wzorów i kolorów ozdabiają okno i wnętrze. W naszej ofercie dostępne są rolety wolnowiszące, rolety dzień/noc i rolety dachowe. Oferujemy pomiar okien oraz montaż, dzięki czemu rolety idealnie pasują nie tylko do stylistyki wnętrza, ale też wymiarów okien.

Rolety wolnowiszące, dachowe - Kraków i okolice

Sprzedaż, pomiar i montaż świadczymy na terenie Krakowa i okolic. Co możemy Ci zaproponować? Rolety wolnowiszące to system roletowy bez kasety. Przeznaczony jest to montażu na oknie lub do ściany/sufitu. Rolety wolnowiszące mogą być mocowane do okna za pomocą bezinwazyjnych wieszaków. Zaletą tego systemu jest prostota montażu i niska cena. Pasują do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Sprawdzą się nie tylko jako osłona okna, ale również element dekoracyjny wnętrza. Mogą zasłaniać tylko okno, ale też fragment ściany.

Rolety dzień/noc to doskonałe rozwiązanie jeśli chcemy swobodnie kontrolować dopływ światła do mieszkania. Dzięki zastosowaniu podwójnego materiału w naprzemienne transparentne i zaciemniające pasy uzyskujemy funkcjonalną i estetyczną ozdobę okna. Pasy zaciemniające i transparentne rolety przemieszczają się między sobą, dzięki czemu uzyskujemy ciekawy efekt wizualny. Półprzepuszczalny materiał zapewnia nam dopływ światła przy jednoczesnym zapewnieniu intymności. Rolety dzień/noc występuje w kasecie oraz jako roleta wolnowisząca.

Rolety dachowe jest to rozwiązanie przeznaczone do okien dachowych typu Fakro lub Velux. Dzięki zastosowaniu materiałów o odpowiedniej strukturze możemy zmniejszyć natężenie światła oraz ograniczyć nagrzewanie poddasza. Posiadamy w ofercie odpowiedniej jakości materiały. Ich wysoka odporność na nagrzewanie oraz odpowiednie pokrycie materiałem odbijającym światło zapewnia im długą żywotność. Rolety dachowe są niezbędne w przypadku pomieszczeń mieszkalnych na poddaszu. Przez okna dachowe do wnętrza przedostaje się znacznie więcej promieni słonecznych niż przez tradycyjne okna, co wpływa na nagrzewanie się pomieszczeń i tym samym na komfort mieszkańców. Temperatura na poddaszu jest najczęściej wyższa niż na niższych kondygnacjach, dlatego warto w sposób szczególny zadbać o osłony okienne, które w tym przypadku odgrywają kluczową rolę.

Rolety dachowe posiadają kasetę i prowadnice, dzięki czemu ich budowa jest zwarta i doskonale wpasowuje się w okno, zapewniając pełne zakrycie powierzchni szyby.

Rolety dachowe Fakro jest to systemowe rozwiązanie przeznaczone specjalnie do okien typu Fakro. Charakteryzuje się ono wysokiej jakości wykonaniem. Systemowa budowa zapewnia jej doskonałą integrację z oknem dachowym. Cechują się wieloma zaletami – pozwalają na stopniową redukcję dopływu światła, zapewniają zaciemnienie pomieszczenia, a także częściową ochronę przed ciepłem słonecznym. Łatwo utrzymać je w czystości, w związku z czym przez długi czas prezentują się bardzo estetycznie. Podobnie jak w zwykłej rolecie dachowej, posiadamy szeroką ofertę materiałów wysokiej jakości.

W Anigo Rolety zyskujesz pewność najniższej ceny w Krakowie. Rolety dzień/noc z Krakowa, a także inne rodzaje rolet materiałowych oraz rolety w kasecie dostępne są w szerokiej palecie wzorów. Masz możliwości wyboru tych najlepiej pasujących do wystroju Twojego wnętrza. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Rolety Kraków
Rolety wolnowiszące Kraków
Rolety materiałowe Kraków
Roletki materiałowe Kraków
Roletki wolnowiszące
Rolety w kasecie
Materiały do rolet
Roletki