Oferta Anigo Kraków: Plisy, żaluzje plisowane

plisy Kraków

Plisy, czyli żaluzje plisowane to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Można je stosować we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi. Plisy posiadają bardzo praktyczny system regulacji poziomu nasłonecznienia zapewniając swoim użytkownikom niebywały komfort oraz intymność. Pozwalają zasłonić dowolną część okna: górną, dolną lub w jakimkolwiek pośrednim położeniu. Nasz sklep Anigo Rolety oferuje Państwu największy wybór plis w Krakowie: różnego rodzaju, różnorodnych kolorów i wykonanych z różnych materiałów - tylko i wyłącznie doskonałej jakości. Wszystko wykonane z niezwykłą precyzją, dbałością o szczegóły i oczywiście - utrzymane w pięknym stylu.

Czym są plisy?

Materiał stosowany w osłonach plisowanych składa się w harmonijkę, dzięki czemu podniesione żaluzje zajmują niewiele miejsca. To bardzo użyteczne rozwiązanie do każdego okna. Dzięki dokładnemu montażowi w przestrzeni między listwami przyszybowymi, żaluzje nie ograniczają otwierania okna ani drzwi balkonowych. Korzystanie z tego rodzaju żaluzji plisowanych jest więc niezwykle wygodne i nie sprawia użytkownikowi żadnych problemów. Komfort naszych klientów jest dla nas bardzo istotny. Chcemy aby nasze produkty ceniono nie tylko za estetyczny wygląd, ale także doceniano praktyczną stronę ich wykonania.
Rozwiązania, które w swoich plisach proponuje firma z Krakowa Anigo jest funkcjonalne, ale nie tylko. Nasze wyjątkowe plisy, oprócz tego, że osłonią pomieszczenie przed promieniami słonecznymi i zapewnią Tobie i Twojej rodzinie prywatność, pełnią również funkcję stylowej ozdoby, która sprawdzi się doskonale w każdym oknie. Specjaliści Anigo, mając na uwadze zróżnicowane gusta swoich klientów, oferują produkty w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki takiemu podejściu każdy może być pewien, że w sklepie Anigo Rolety w Krakowie znajdzie taką wersję produktu, która najlepiej pasować będzie do jego mieszkania. Każdy, niezależnie od gustu i potrzeb znajdzie u nas coś specjalnego dla swojego mieszkania. Nasi sprzedawcy na pewno zrobią wszystko, aby byli Państwo zadowoleni z zakupów i znaleźli idealnie dopasowane do Waszych wnętrz rolety.

Żaluzje i rolety plisowane

Nasza firma chce o Was zadbać, dlatego wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom i oferuje bezpłatny pomiar na terenie całego Krakowa i okolic. Dzięki temu bez problemu dobierzesz żaluzje plisowane do swojego domu i możesz być stuprocentowo pewny, że wszystko będzie idealnie pasować. Jest to bardzo ważne, ponieważ za długie, lub za krótkie rolety mogą nie tylko nieestetycznie wyglądać, ale także może w ogóle nie być możliwości ich poprawnego zamontowania. Wszystko musi być doskonale wymierzone - a to nasi specjaliści zrobią na pewno perfekcyjnie.
Jeżeli więc poszukujesz do swojego mieszkania żaluzji lub innych akcesoriów przyokiennych, bardzo dobrze trafiłeś. Sprawdź naszą pełną ofertę i zapraszamy serdecznie na zakupy! Anigo - Plisy i żaluzje plisowane Kraków.


Zobacz galerię zdjęć: Plisy Kraków

plisy Kraków - realizacja
osłony okienne do Kuchni
roleta harmonijkowa
plisy - przykład realizacji w Krakowie
materiał do plis
rolety plisowe
plisy w oknach
plisy składane