Oferta Anigo Kraków: Plisy, żaluzje plisowane

plisy Kraków

Plisy, żaluzje plisowane to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Można je stosować we wszystkich rodzajach okien łącznie z oknami dachowymi. Plisy posiadają bardzo praktyczny system regulacji poziomu nasłonecznienia zapewniając użytkownikom komfort oraz intymność. Pozwalają zasłonić dowolną część okna: górną, dolną lub w jakimkolwiek pośrednim położeniu.

Materiał stosowany w osłonach plisowanych składa się w harmonijkę, dzięki czemu podniesione żaluzje zajmują niewiele miejsca. Dzięki montażowi w przestrzeni między listwami przyszybowymi nie ograniczają otwierania okna lub drzwi balkonowych. Korzystanie z żaluzji plisowanych jest więc niezwykle wygodne i nie sprawia problemów.

Rozwiązanie, które proponuje Anigo, jest nie tylko fukcjonalne. Plisy, oprócz tego, że osłonią pomieszczenie przed promieniami słonecznymi i zapewnią prywatność, pełnią również funkcję stylowej ozdoby, która sprawdzi sie w każdym oknie. Specjaliści Anigo, mając na uwadze zróżnicowane gusta swoich klientów, oferują produkty w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki takiemu podejściu każdy może być pewien, że w sklepie Anigo znajdzie taką wersję produktu, która najlepiej pasować będzie do jego mieszkania.


Firma oferuje bezpłatny pomiar na terenie Krakowa i okolic.


Zobacz galerię zdjęć: Plisy Kraków

plisy Kraków - realizacja
osłony okienne do Kuchni
roleta harmonijkowa
plisy - przykład realizacji w Krakowie
materiał do plis
rolety plisowe
plisy w oknach
plisy składane